Hudebně divadelní kapela o dvou a více členech

Hudebně divadelní kapela o dvou a více členech

ANNA POLÍVKOVÁ tentokrát pod pseudonymem Anna Poli, stále překvapená svým novým zájmem - zpěvem a JAKUB XAVIER BARO alias Iby Pop vám představují své originální písně, které nazývají POPŮVKY.

Anna Poli stále hledá svou identitu coby zpěvačka. Už přestala dělat Zagorku a na koncertě pravděpodobně opravdu vystoupí a zazpívá, což by ještě nedávno ani neřekla.

Kytarista a zpěvák Iby Pop se samozřejmě nezdráhá a občas ji zastíní svým profesionálním zpěvem.

Jelikož si je Anna Poli vědoma svých nedostatků pěveckých, doplňuje svůj projev tancem, pantomimou, herectvím i roztodivnými kostýmy čímž se vám dostane opravdu kompletního kulturního vyžití.

Navíc čas od času se můžete těšit na další skvělé hosty muzikanty. Roli violoncellového melodického kontrabasisty výtečně zastoupí František Kroupa, rytmus našemu duu dodá DUDU MORAIS na perkuse, harmoniemi piána vás okouzlí moravský multiinstrumentalista KAREL ŠTULO, DJ MIKULÁŠ podpoří svou magickou škálou zvuků a beaty všech druhů.

Seskupení vzniklo v roce 2OO9 první písní "Ment to move"od té doby vznikaly další a další a postupně krystalizoval i způsob jejich přednesu. V současné době jsou koncerty hudebně-dramatickou komedií, která se s každým představením dále vyvíjí. Anna jako zpěvačka získává stále větší sebevědomí, ale divadelní projev je její nedílnou součástí a propojení těchto dvou dovedností je uhrančivé. Na své si příjdou milovníci hudby i divadla.